۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۸

حل مشکل ستاره دار شدن پست های ارسالی بطور مثال در ویبولتین

حل مشکل ستاره دار شدن پست های ارسالی بطور مثال در ویبولتین

با سلام

امروز با پروزه ای که یک ساعت زمان برد در خدمت شما هستم . نمیدانم شاید دقت کرده باشید که وقتی پستی را ارسال میکنید یک مشکلی در ارسال پست گاهی اوقات بوجود می آید که آن کارکتر “*” می باشد . گاهی آنقدر در پست های شما بوجود می آیند که حذف آنها طاقت فرسا است .

اما با این ابزار شما به راحتی می توانید این مشکل را برطرف کنید . حتی پست هایی با ۱۶۰۰ کارکتر را در صدم ثانیه می توان کارکتر “*” را از آن ها حذف نمود .

آموزش و مثال :

این سورس یک پست ارسالی می باشد با کارکتر ستاره:

</div>
<div class="bbcode_code"><code> [B]  *تصویرسازی* آینده[/B]
[COLOR=#ff0000] برای خلق  تمثالی از آینده، کوبریک نیاز داشت تا چیزهایی مربوط به آینده* را در فیلم  اودیسه فضایی خلق کند. برای رهایی از محدودیت*هایی *که ممکن بود آن دنیا* را  دروغین جلوه* دهد، کوبریک* نسخه اولیه*ای از روش تبلیغاتی قراردادن* محصول  (Product Placement) را استفاده کرد: شرکت Hamilton ساعت*های مچی را طراحی  کرد، Vouge برای طراحی لباس، گریم و مدل موی بازیگران انتخاب شد، و IBM  مسئول سیستم*های رایانه*ای شد. حدود ۴۰ شرکت محصولات خود را در فیلم قرار  دادند، و در عوض اجازه یافتند تا در تبلیغات خود از نام فیلم استفاده کنند.  با قرض گرفتن از بخش تحقیق و توسعه شرکت*های بزرگ آن زمان، کوبریک توانست  از برخی از آخرین فناوری*های موجود در زمان خود برای محقق ساختن رویای خود  استفاده کند.[/COLOR]
</code></div>
</div>

حال خروجی ارائه شده توسط این ابزار:

<div class="bbcode_container">
<div class="bbcode_code"><code> [B]   تصویرسازی  آینده[/B]
[COLOR=#ff0000] برای خلق  تمثالی از آینده، کوبریک نیاز داشت تا چیزهایی مربوط به آینده  را در فیلم  اودیسه فضایی خلق کند. برای رهایی از محدودیت هایی  که ممکن بود آن دنیا  را  دروغین جلوه  دهد، کوبریک  نسخه اولیه ای از روش تبلیغاتی قراردادن  محصول  (Product Placement) را استفاده کرد: شرکت Hamilton ساعت های مچی را طراحی  کرد، Vouge برای طراحی لباس، گریم و مدل موی بازیگران انتخاب شد، و IBM  مسئول سیستم های رایانه ای شد. حدود ۴۰ شرکت محصولات خود را در فیلم قرار  دادند، و در عوض اجازه یافتند تا در تبلیغات خود از نام فیلم استفاده کنند.  با قرض گرفتن از بخش تحقیق و توسعه شرکت های بزرگ آن زمان، کوبریک توانست  از برخی از آخرین فناوری های موجود در زمان خود برای محقق ساختن رویای خود  استفاده کند.[/COLOR]
</code></div>
</div>

به همین سادگی . امیدوارم که مشکل شما را حل کرده باشم .

نکته در مورد “کپی رایت” از آنجایی میدانم حفظ نخواهد شد دلیلی بر اصرار اینکه آن را حفظ کنید . نمی بینم !

لینک صفحه ی ابزار: کلیک کنید.

باتشکر
خاک پاتون
مهدی دیمیادی

درباره نویسنده

مهدی دیمیادی هستم، کارشناس رشته ی علوم اقتصادی، به وبمستری، برنامه نویسی، کرنل نویسی علاقه ی زیادی دارم.. آرزو دارم در این اُقیانوس بی کران علم، غوطه ور شوم.

مطالب مرتبط

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
اطلاع از